Dursun Özbek’ten Fenerbahçe’ye şike göndermesi

Süper Lig’de şampiyonluk yarışı kızışırken, hem hem de Galatasaray’ın söylemleri de değişti.

Sarı-kırmızılı takımın başkanı Dursun Özbek, kendilerine geçmişle ilgili göndermede bulunan sarı-lacivertli takıma sert bir cevap verdi.

Sponsorluk anlaşmasında konuşan Galatasaray’ın bir numarası, ezeli rakibine 2011’deki şike kumpası üzerinden bir açıklama yaptı.

İşte o açıklamalar…

Fenerbahçe’ye şike göndermesi

Hacivat ile Karagöz gibi oyun sergileniyor. Perdeye her gün birisi çıkıyor, gerçek dışı konularla ilgili Galatasaray’a bir şey söylüyorlar, söylüyorlar ve aşağıya iniyorlar. Biz de benzer şeyleri söyleriz. Ancak tuzağa düşmemek lazım. Rakip takımın söylemleri, başkanları proje… Bu sözlerimi sürdürüyorum. Cinayet mahallini önce katil gelir. Google’a girin, bu sözlerime bakın. Google’da ananası, teşvik, şike, halı sahada dostluk maçları yazın, bakın karşınıza ne çıkıyor! Bunlar yokmuş gibi, sanki ben yapmışım gibi adamlar çıkıp Karagöz ile Hacivat gibi bir şeyler söylüyor. Onlara bir ağabey tavsiyesi, boşuna uğraşmayın, içinde bulunduğunuz ateş üfleyerek sönmez. Bunu kafanıza yazın.

“Ne alakası var 1997’deki şampiyonluğun”

“Saha içinde kalalım”

Bizim için en önemli şey ülkemizin mutluluğu ve birliği. Rakiplerimize çağrı yapıyorum, saha içinde kalalım. Sürekli kaşıyarak bizi çekme çabanız kötü. Bunun sonuçları kötü olur. Google’da tarayın bakın! Toplumu gerecek şeyleri sürekli gündeme getiriyorlar. Bir defa daha söylüyorum, bu ateş üfleyerek sönmez. Herkes aklını başına alsın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx