Candan Kardeşlerin Para Saçma Görüntüleri İlk Kez Halktv.com.tr’de…

Düşük fiyata araç temin etme vaadi ile onlarca kişiyi dolandırmakla suçlanan şebekeye yönelik önceki gün önemli operasyon yapıldı. Yürütülen operasyon kapsamında Kars’ta yaşayan Hacı İsrafil Sağlam’ın yanı sıra Bahar Candan ve Nihal Candan da gözaltına alındı.


Soruşturma kapsamında gözaltına alınan Hacı İsrafil Sağlam, müşteki şüpheli konumda.

İFADESİ 10 SAAT SÜRDÜ

Hacı İsrafil Sağlam’ın emniyet sorgusu 10 saati aşkın bir süre devam ederken, Bahar Candan’a ise 14 kişinin teşhisi yaptırıldı. Üç kişi adliyeye sevk edilirken, diğer kişilere yönelik sorgu işlemleri ise sürüyor. Candan kardeşlerin emniyet sorgusu ise 2 saat kadar sürdü.


Çetenin tutuklu lideri Onur Apaydın, Nihal Candan ile.

ÇETE LİDERİ İLE GÖRÜNTÜLERİ ÇIKTI

Halktv.com.tr, 100 milyon lirayı bulan vurgun ile ilgili önemli görüntülere ulaştı. Görüntülerin birinde, çetenin tutuklu lideri sevgilisi Nihal Candan ile yan yana görünüyor. Bir diğer kayıt ise, bir gece kulübünde çekilmiş. Anılan görüntüde Onur Apaydın’ın, çetenin kasası olmakla suçlanan Bahar Candan’a para verdiği görülüyor.


Soruşturamnın şüphelilerinden Dr. Refik Ersin Eroğlu firari konumda.

SOSYETENİN JİNEKOLOĞU FİRARDA

Çok sayıda kişinin dolandırılmasına ön ayak olmakla suçlanan Dr. Refik Ersin Eroğlu ise firari konumda. Konuya yakın bir kaynak bu kişinin, yurtdışına kaçmadığını daha önce öğrenim gördüğü bir ilde olduğu bilgisini aldıklarını söyledi. Dr. Eroğlu’nun geçen Nisan ayında Şişli’de açtığı kliniğe sosyetenin bir çok bilinen ismi katılmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx