Bu 3 Altcoin Boğa Koşusuna Hazırlanıyor: Analistler Hedefleri Verdi!

Kripto analisti David, RDNT’den yüzde 30’luk bir koşu bekliyor. Analist Lockridge Okoth XRP’nin yüzde 20’lik bir hamle için hazır olduğunu tahmin ediyor. Coin Bureau’nun sunucusu Guy Turner ise lider altcoin rakibi Cardano’nun güçlü yükseleceğini öngörüyor.

RDNT fiyat tahmini: Altcoin fiyatı kilit direnci kırmaya hazırlanıyor

Radiant Capital (RDNT) fiyatı, Eylül 2023’ün başlarında 0,19 dolar ile yılın en düşük seviyesine ulaştığından beri yükselişte. O zamandan bu yana yukarı yönlü ivme kademeli oldu. 20-26 Kasım haftasında, altcoin fiyatı daha yüksek bir dip (yeşil ok) oluşturdu. Ayrıca, art arda 5 yükseliş mumundan oluşan bir dizi oluşturdu. Hacim de son 5 haftada arttı. Bu da daha yüksek seviyelerdeki herhangi bir satış baskısının emildiğini gösteriyor.

Şu anda, RDNT fiyatı 6. yükseliş mumunu oluşturuyor. Böylece, 0,33 dolarlık önemli direnç bölgesinin üzerine çıkıyor. Bu, uzun vadeli trendin yükselişe geçtiğini teyit eden son direnç bölgesi. Bu arada, haftalık RSI (Göreceli Güç Endeksi), 50 seviyesinin üzerine çıktı. Ayrıca, yukarı doğru eğilimli. Bu da potansiyel kırılmayı destekliyor. Kırılma gerçekleşirse, altcoin fiyatının 0,45 dolardaki bir sonraki direnç bölgesine yükselmesi mümkün. Bu da mevcut seviyeden % 31,32’lik bir artışı temsil ediyor.

RDNT haftalık grafik. Kaynak: TradingView

En olası senaryo, RDNT fiyatının yakın gelecekte yükselmeye devam edeceğini gösteriyor. Bu hareket için potansiyel hedef 0,45 dolar. Bu yükseliş görünümü, RDNT fiyatı haftalık bir mumu 0,33 dolar seviyesinin altında kapatırsa geçersiz olur.

XRP fiyat tahmini: Ripple olası %20’lik bir tırmanışa hazırlanıyor

Piyasadaki verimsizliğin ortadan kalkmasıyla birlikte Ripple fiyatı toparlanmaya hazırlanıyor. Altcoin için RSI yükselen bir ivmeye işaret ediyor. Ayrıca, ADX devam eden toparlanmanın istikrarlı bir şekilde güç kazandığını gösteriyor. Mevcut seviyelerin üzerinde artan alım baskısı, XRP fiyatının 0,6000 doların üzerindeki yükselen takozun kıvrımına geri döndüğünü görebilir. Daha kuzeyde, altcoin’in yükselen takozun üst sınırını aşarak 0,6500 dolar seviyesini etiketlemesi muhtemel.

Güçlü bir yükseliş durumunda, kazançlar XRP fiyatının 0,7000 dolar psikolojik seviyesini etiketlemek için yukarıda bulunan satış tarafı likiditesini toplaması için uzayabilir. Böyle bir hareket, mevcut seviyelerin üzerinde %20’lik bir yükseliş anlamına gelecektir.

XRP 1 günlük grafik

Çarşamba günkü kayıpları yaşayan traderların erken kar rezervasyonu, XRP fiyatının güneye doğru itilmesine ve potansiyel olarak FVG’yi yeniden ziyaret etmesine neden olabilir. Bu emir bloğunun orta çizgisinin altında 0,5023 dolarlık bir kırılma ve kapanış, düşüş trendinin devam ettiğini teyit edecektir. Bu uzun düşüş muhtemelen altcoin fiyatının 0,4174 dolar ile düşük aralığa ulaşmasına yol açacaktır.

ADA fiyat tahmini: Altcoin için %70’in üzerinde artış mümkün

Coin Bureau’nun sunucusu Guy Turner, Ethereum rakibinin mevcut değerini %74’ten fazla artış için hazır olduğunu söylüyor. Analist, Cardano (ADA)’nın bir boğa formasyonu yazdırıyor olabileceğini belirtiyor. Bu bağlamda Turner, şu açıklamayı yapıyor:

Altcoin’lerin Ekim ayında yaşadığı çöküş, küçük sermayeli hisse senetleriyle olan korelasyonlarından kaynaklanıyor gibi görünüyor. Küçük sermayeli hisse senetlerinin çökmesinin nedeni de uzun vadeli faiz oranlarının hızla yükselmesiydi. Ekim ayından bu yana uzun vadeli faiz oranları da aynı hızla düştü ve bunun sonucunda ADA’nın fiyatı neredeyse 3 kat arttı. Haftalık grafiği, bir boğa bayrağı çizme sürecinde olabileceğini gösteriyor. Bu gerçekleşirse, bir sonraki önemli direnç bölgesi olduğu için ADA 1 dolara kadar yükselebilir.

Kaynak: Guy Turner/YouTube

Makaledeki görüşler ve tahminler analistlere ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak, yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx