Beş ödül birden aldı

İş dünyasının önemli liderlik ödülleri arasında yer alan Altın Lider Ödüllerinin üçüncüsü bu yıl 18-21 Aralık’ta düzenlendi. Türkiyenin en beğenilen CEO, CFO, CMO ve CHRO’su iş dünyasının tüm paydaşlarının oylarıyla belirlendi. Altın Lider Ödüllerinde Koton CEOsu Dr. A. Bülent Sabuncu, CFO Mert Güneş Sönmezsoy, Pazarlama ve Görsel İletişim Direktörü Büşra Miray Müftüoğlu Diren ve İnsan Kaynakları Direktörü Aylin Gemici Türkiyenin en beğenilen yöneticileri arasında yer aldı. Koton, Altın Lider Ödüllerinde 4 kategoride birden aldığı ödüller ile Türkiyenin Altın Liderleri Büyük Ödülüne de layık görüldü.

Türkiyenin Altın Liderleri Büyük Ödülünü Koton adına CEO Dr. A. Bülent Sabuncu, Ticaret Bakan Yardımcısı Mahmut Gürcandan aldı.

SABUNCU: İSTİKRARLI YOLCULUĞUMUZA DEVAM EDİYORUZ

Koton CEO’su Dr. A. Bülent Sabuncu şu değerlendirmeyi yaptı:

Altın Lider Ödüllerinde Kotonun başarılı liderleri olan CHRO, CFO, CMO ödüllerin alan arkadaşlarımla birlikte 4 ödülü birden almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kısa süre önce 10. kez en beğenilen kadın markası ödülünü almıştık. Şimdi aldığımız bu ödüllerle en iyi yönetilen şirketlerden biri olduğumuz da tescil edilmiş oldu. 29 ülkede 8 bin kişiyi aşan çalışanımızla, yüzde 72 kadın çalışan oranımızla, sürdürülebilirliği varoluşunun odağına koymuş bir marka olarak istikrarlı yolculuğumuza devam ediyoruz. Bu kıymetli ödüller için oy veren ve katkıda bulunan herkese şükranlarımızı sunuyoruz.

Marka kısa süre önce de Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği’nce düzenlenen 1 Numaralı Markalar ödüllerinde 10uncu kez ‘AVMlerde En Beğenilen Kadın Giyim Markası’ seçilmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx