Artık Ubisoft oyunlarına para vermeyeceksiniz! Büyük müjde!

Aboneler, on yıldan daha eskiye dayanan 50’den fazla oyun arasından seçim yapabilecek.

Üyeler, çok beğenilen Assassin’s Creed Valhalla’yı, takım nişancı oyunu Rainbow Six Siege’i, yan kaydırmalı platform oyunu Rayman Legends’ı ve Giancarlo Esposito simülatörü Far Cry 6’yı ve daha birçok oyunu oynayabilir. Toplamda beş Far Cry bölümü ve aralarından seçim yapabileceğiniz muazzam 12 Assassin’s Creed oyunu var. Katalogda ayrıca Immortals Fenyx Rising, Child of Light ve Valiant Hearts: The Great War gibi bağımsız oyunlar da yer alıyor.

PlayStation için Ubisoft+ Classics aboneliğinin tek başına ücreti ayda 8 ABD doları ancak hala PlayStation Plus Extra ve Premium kapsamında mevcut. Yani bu üyelik, özel PS Plus üyeliğinin sağladığı diğer tüm avantajlara erişim istemeyen Ubisoft hayranlarına yönelik.

Artık Ubisoft oyunlarına para vermeyeceksiniz! Büyük müjde!

Ayrıca aylık 18 ABD Doları tutarındaki Ubisoft+ Premium katmanı da bulunuyor. Bu daha pahalı üyelik, yeni çıkanlara, erken erişim oyunlarına, aylık ödüllere ve daha fazlasına ilk gün erişimin yanı sıra tüm arka kataloğun premium sürümlerini içeriyor. Ancak Ubisoft+ Premium şu anda yalnızca Xbox, Amazon Luna ve PC’de mevcut.

Rainbow Six Siege gibi oyunlar başkaları olmadan gerçekten eğlenceli değil ancak Ubisoft+ Classics aboneliği herhangi bir çevrimiçi çok oyunculu bileşene değil, yalnızca oyunlara erişim sağlıyor gibi görünüyor. Bunun için oyuncuların PS Plus üyeliğine ayrıca para yatırmaları gerekecek, bu da PlayStation Plus Extra veya Premium yerine Ubisoft+ Classics’i tercih etmenin getirdiği tasarrufları ortadan kaldırıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx