Valorant hesap açma ve kaydolma nasıl yapılır? Valorant fiyatlı mi, fiyatsız mi? Valorant indirme süreçleri ve kademeleri

Yayınlandığı günden beri tüm dünya üzerinde çok ses getiren Valorant oyunu içeriği ve sürümleri ile ilgi görmeye devam etmektedir. Oyunu yüklemek isteyen oyuncular ise oyunun fiyatlı olup olmadığı merak edilmektedir. Giriş için gerekli olan kurallar ise araştırılmaya başlandı. Riot Games hesabını oluşturmak için öncelikle oyun indirimi gerekmektedir. Valorant hesap açma nasıl yapılır? İşte ayrıntılar…

Valorant hesap açma nasıl yapılır?

– Web sitesi üzerinden Riot Games’e giriş yapılır ve ‘hemen oyna’ butonuna basılır. Kolay erişim sağlayabilmek için anlaşılması kolay olan site haline getirilmiştir. Kayıt süreci ve oyunu indirmek için site epeyce kolaydır.

– Hesap oluştur ibresine giriş yapılarak Riot Games, daha evvelden va rolan bir hesap olmadığından sıfırdan gerçekleşir.

– Sistem üzerinde doldurulması gereken isim, soyad, mail adresi, doğum tarihi doldurulur. Devamında ise şifre oluşturularak tamamlanır.

– Hesap oluşturulurken yazılan mail üzerine bir e posta gönderilir ve gelen kod sisteme giriş yapılır. Mailin etkinleştirilmesi için gerekli butona basmak gerekir.

– En son basamakta ise oyun indir butonuna basılarak fiyatsız biçimde çarçabuk Valorant kaydolma süreci tamamlanır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.