Survivor’da Sema’nın sözleri Ayşe’yi gözyaşlarına boğdu: Bravo, çok mağdur oldun!

TV8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor 2022 All Star’da büyük finale doğru geri sayım devam ediyor. Sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın üstlendiği ve Dominik’te oynanan Survivor All Star, 22 Mayıs Pazar akşamı 112’nci bölümüyle ekranlara geldi.

Adrenalinin bir an olsun düşmediği yarışmanın 112’nci bölümünde kırmızı ve mavi takım yarışmacıları,  dördüncü kez dokunulmazlık ve ödül oyunu için karşı karşıya geldi. Dokunulmazlığı kaybeden takımda ise eleme potasına giren yarışmacı belirlendi.

AYŞE İLE SEMA ARASINDA SİNİRLER GERİLDİ

Survivor All Star’da haftanın dördüncü dokunulmazlık oyununda gönüllüler takımından Nisa ile ünlüler takımından Sema karşılaştı. Sema, oyun sonrası bench’e geldiğinde Ayşe’nin oyun sırasında kendisine destek vermek için ‘sakin ol’ demesine sinirlendi.

Sema, sinirli bir şekilde “Ayşe susacak mısın? Ben gayet sakinim. ‘Sakin olan bir insana sakin ol deyince çok kızar’ dedim ya. Ayşe oyundan geldim hala, devam ediyorsun” dedi.

Yüksel’in, “Ben deyince mi batıyor hep size, siz bağırın ben susayım” sözlerine Aydemir, “Bravo Ayşe, çok mağdur oldun” diye karşılık verdi.

Aydemir, “Herkes bir şey dediğinde seni koruyan benim, ağlama boşuna. Bravo, mağdur sen oldun” diyerek tartışmayı uzatınca Survivor Ayşe Yüksel gözyaşlarına boğuldu.

DOKUNULMAZLIĞI KAZANAN TAKIM

Survivor 23 Mayıs Pazartesi akşamı dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu. Kadınlar mücadelesini 8-6’lık skorla gönüller takımı kazanırken erkekler mücadelesini 8-6 gönüllüler kazandı. Survivor programının 22 Mayıs Pazar akşamı yayınlanan bölümünde dokunulmazlığı kazanan takım ünlüler takımı olmuştu.

DÖRT ELEME ADAYI

İlk eleme adayı Berkan, ikinci eleme adayı Ayşe, Survivor üçüncü eleme adayı Hikmet olurken son eleme adayı ise Sude oldu. Dört yarışmacı için sms oylaması yapıldı. Oylama sonucuna göre elenen isim ise bu akşam açıklanacak.

SURVİVOR’DA EN SON SEDA ELENDİ

Geçtiğimiz hafta Survivor’a veda eden isim Seda Ocak olmuştu. Kardeşinin elendiğini öğrenmesiyle gözyaşlarına boğulan Sema ise konseyden ayrılmak üzereyken Seda’ya koşmuş ve ona sarılmıştı. İkiz kardeşler gözyaşları içinde birbirlerine veda ederken, takım arkadaşlarını da duygulandırmıştı.

“BİRİSİ NAGİHAN BİRİSİ SEDA’DIR”

Seda’nın gitmesiyle alakalı ödül oyunu öncesi takımlarla konuşan Murat, Sema’ya söz vermişti. İkizinin gidişiyle alakalı olarak “O takımda dört ayak varsa birisi Nagihan birisi Seda’dır. Onların kesinlikle potaya yazılmaması gerektiğini düşünüyorum” demesi dikkat çekmişti.

Bu sırada Sema’ya itiraz eden Evrim, “Yazacak başka kişi yoktu” deyince tansiyon yükselmiş ve Keklik’e tepki gösteren Sema, “Ben bir konuşayım Evrim, sus” demişti. Buna bozulan Evrim ise “Sus mu?” yanıtını vermişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.