Survivor 2022 All Star finali nerede yapılacak? Tersane İstanbul nerede, nasıl gidilir?

Yıllardır ekranları kasıp kavuran sevilen yarışma programı Survivor 2022 All Star’da final heyecanı için nefesler tutulurken finalin gerçekleşeceği yer izleyenler tarafından merak ediliyor. Peki Survivor 2022 All Star finali nerede yapılacak? Tersane İstanbul nerede, nasıl gidilir? İşte merak edilen yanıtlar haberimizde…

TV8 ekranlarının fenomen yarışma programı Survivor 2022 All Star, her yıl yepyeni yarışmacıları ve heyecan uyandıran oyunlarıyla izleyenleri ekran başına kilitliyor. Dünyanın en zor yarışmalarından biri olarak görülen Survivor’da şampiyonluk için kıyasıya bir mücadele veren yarışmacılar aylarca zorlu mücadeleler içerisinde şampiyonluğa ulaşmaya çalışıyor. 29 Haziran Çarşamba günü yarışmada yarı final heyecanı yaşandı ve finale bir adım daha yaklaşan isimler belli oldu. Birçok kişi finalin gerçekleştirileceği Tersane İstanbul’u merak ediyor. Gelin Survivor 2022 All Star finalinin yapılacağı Tersane İstanbul’a dair detaylara birlikte göz atalım.

SURVİVOR 2022 ALL STAR FİNALİ NEREDE OLACAK?​ TERSANE İSTANBUL NEREDE?

Survivor 2022 All Star finalinin yapılacağı yere dair birçok kişi arama motorlarında hızla araştırma yapmaya başladı. Yarı finalin ardından finale ev sahipliği yapacak olan Tersane İstanbul, İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde Tersane Caddesi’nde Haliç’in kenarında yer almaktadır. 

AÇIK ADRES: Kasımpaşa, Tersane İstanbul, Haliç Camii Kebir Mahallesi Taşkızak, Tersane Cd. No:5, 34440 Beyoğlu/İstanbul

Tersane İstanbul konum

Sadberk Hanım Müzesi ve Kadın Kültürü Müzesi‘nin yanı sıra sanat fuarlarından sergi ve müzayedelere, konser ve moda festivallerine kadar birçok kültürel etkinliğe ev sahipliği yapan Tersane İstanbul toplamda 242,000 m² alana kuruludur. Aynı zamanda burada Açık Hava Konser Alanı ve çeşitli sanat galerileri de bulunmaktadır.

2022 Survivor finalinin gerçekleşeceği Tersane İstanbul

TERSANE İSTANBUL ÇALIŞMA SAATLERİ

Günün her saatinde ziyarete açık olan Tersane İstanbul’da satış ofisi saat 10:00 ve 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Öte yandan konaklama imkanı da sunan Tersane İstanbul’da 1100 odalı 4 lüks otel yer almaktadır.

Tersane İstanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.