Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo’ya 242 Milyon Euro’luk teklif!

CNN Portekiz televizyonu, İngiltere’nin Manchester United kadrosunda forma giyen Cristiano Ronaldo‘nun, Suudi Arabistan’ın Al Hilal Kulübü’nden gelen 242 milyon Euro’luk bir teklifi reddettiğini ileri sürdü.

Haberde, yazın transfer devrinde isminden en çok bahsedilen futbolculardan biri olan Ronaldo’nun, büyük bir teklif aldığı belirtildi.

HAFTALIK 2 MİLYON EURO

Al Hilal Kulübü’nün 37 yaşındaki Portekizli yıldıza iki yıllığına toplamda 242 milyon Euro’luk teklifte bulunduğu aktarıldı.

Sezon boyunca haftalık 2 milyon Euro’ya denk gelen teklifi kabul etmediği belirtilen Ronaldo’nun, Katar’daki Dünya Kupası’nın akabinde bu teklifi tekrardan değerlendirebileceği yorumu yapıldı.

Kariyerinde 5 sefer Altın Top mükafatını kazanan ve Manchester United ile 1 yıllık daha mukavelesi bulunan Ronaldo’nun gelecek yaza kadar transfer pazarının gündeminde kalması bekleniyor.

Portekizli futbolcunun; Atletico Madrid, Sporting Lizbon, Napoli, İnter ve Milan üzere kulüplerin de tekliflerini geri çevirdiği Avrupa basınında tez edilmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.