Kocasını canlı canlı toprağa gömüp dua etti! Polis alarma geçti

İstanbul Esenler’de Fikriye Şahin, eşi Suphi Şahin’i inşaat alanında canlı canlı toprağa gömüp, ellerini açarak dua etti. Bu değişik ve huzursuz edici anları gören inşaat bekçisi, polise haber verdi. Olayın içyüzü ise sonradan ortaya çıktı.

Esenler 15 Temmuz Mahallesi’nde evvelki akşam saatlerinde Fikriye Şahin ve kocası Suphi Şahin inşaat alanına kaçak yollarla girdi.

TOPRAĞA GÖMDÜ, DUA ETMEYE BAŞLADI

Kadın burada bir anda kocasını mezara gömer üzere toprağa gömdü ve başında dua etmeye başladı. Bu durumu gören inşaat bekçisi olaydan şüphelenerek polislere haber verdi.

Alarma geçen polis grupları çabucak olay yerine geldi. Bayanın, polise eşini elektrik çarptığını, bedenindeki elektriğin gitmesi için eşini toprağa gömdüğünü söylediği öğrenildi. Bunun üzerine polisler ayrıldı. Şahin çifti de meskenlerine döndü.

YILLAR EVVEL ELEKTRİK ÇEKMİŞ VÜCUDU 

İnşaat emekçilerinden Hüsnü Çelik, “Biz burada çalışıyorduk. Etraftakiler ‘birine elektrik çarpmış’ dedi. Biz sorduk yıllar evvel elektrik çekmiş bedeni. Bunun için de kendisi toprağa gömmüş toprak elektriği alsın diye. Daha sonra polisler geldi. En sonda da karı koca çıkıp gittiler. Artık meskene mi gittiler hastaneye mi gittiler bilmiyorum” dedi. (DHA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.