Jorge Jesus, Fenerbahçe için geliyor

Fenerbahçe’nin grubun başına getirmekte kararlı olduğu Jorge Jesus’ta sıcak gelişmeler yaşanıyor. Sporx’in haberine nazaran, Jesus’un salı günü Fenerbahçe Lideri Ali Koç ile bir görüntü konferans görüşmesi yaptığı ve tecrübeli hocanın son müzakereler için İstanbul’a geleceği belirtildi.

Portekizli teknik adamın bu seyahatle öncelikli olarak gördüğü Fenerbahçe ile ilgili tüm kuşkularını gidermek istediği söz edildi.

Ayrıyeten, Fenerbahçe ile Jorge Jesus’un mutabakatının sarı lacivertli kulübün Şampiyonlar Ligi’ne katılmasıyla direkt ilişkilendirilebileceği aktarıldı.

Öte yandan İstanbul’da yapılacak olan görüşmeyle birlikte mutabakatın olumlu istikamette sonuçlanmasının beklendiği kaydedildi.

AVUKATINDAN AÇIKLAMA!

Fenerbahçe’nin teknik yönetici adaylarından Jorge Jesus’un avukatı Luis Miguel Henrique, sarı-lacivertli ekiple ilgili konuştu. Avukat Henrique, Portekizli teknik adamın Fenerbahçe’den aldığı teklifi doğruladı ve şimdi somut bir durumun olmadığını söyledi.

Luis Miguel Henrique, CNN Portekiz’e yaptığı açıklamada “Fenerbahçe Lideri Ali Koç, Jorge Jesus ile güzel bir kimya yakalamayı başardı. Jorge Jesus’un bir teklif aldığı ve bu projeyi daha yeterli manaya isteğinin olduğu gerçek. Bunun dışında tartışılması gereken birtakım ayrıntılar daha var ancak bu bahis hakkında konuşamam.” dedi.

Öte yandan avukat Luis Miguel Henrique, Jorge Jesus’un Güney Amerika’dan iki teklif aldığını açıkladı.

Ayrıyeten Luis Miguel Henrique “Jorge Jesus’un Güney Amerika’dan iki teklif aldığı gerçek ve bu tekliflerden bir tanesi Şili’den. Jorge Jesus bugüne kadar hiçbir ulusal ekibi çalıştırmadı. Günlük çalışmayı, günlük tempoyu seven biri. Fenerbahçe, Türkiye’de şampiyonluğa oynuyor, Şampiyonlar Ligi’nde oynayacak. Brezilya Mili Kadrosu, kendisinin söylediği üzere yalnızca bir istisna olabilir.” sözlerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.