Fenomen Danla Biliç ve arkadaşını birbirine düşüren edepsiz soru! Karşılığı şaşkına çevirdi

YouTube üzerinden makyaj görüntüleri çeken ve fenomen haline gelen Danla Bilic, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla isminden kelam ettirmeye devam ediyor. Survivor 2020 döneminin şampiyonu Cemal Can Canseven ve Aslı ile yakın arkadaş olan Bilic, takipçisinden gelen soruyla şok geçirdi. Ekrana baka kaldı.

TAKİPÇİLERİYLE SORU-CEVAP YAPTI

Intagram hesabından takipçileriyle soru-cevap yapan Danla Bilic, kendisine sorulan soruları cevaplaması için Aslı’ya okudu. İkili gelen sorular karşısında şok oldu!

EN HUDUT OLDUĞU ŞEY NE?

Takipçilerinden gelen ‘Danla Bilic en çok neye hudut oluyor’ sorusu üzerine Aslı, ünlü fenomenin yanında katır kutur bir şey yenmesinden rahatsız olduğunu lakin genel olarak sonlu olduğunu söyledi. Aslı’nın bu kelamları sonrası Danla Bilic kahkahaya boğuldu.

KAHKAHAYA BOĞULDULAR

Arkadaşına dönerek sırada kritik bir soru olduğunu söyleyen Danla Bilic, takipçisini ti’ye alarak “Neden kaşar mışım?” dedi. Aslı’nın soruya uzun müddet cevap vermemesi üzerine kahkahaya boğulan ünlü YouTuber, “Bu kadar düşünemezsin Aslı” diyerek arkadaşına takıldı.

Aslı, “Danla Bilic’in asla yapmayacağı şey?” sorusuna ise evvel “3 gün üst üste çok güzel olmak” karşılığını verdi, sonra da “Galiba yapmayacağın bir şey yok” diyerek kendisini düzeltti.

DANLA BİLİÇ KİMDİR?

Neslihan Damla Aktepe 5 Ekim 1994 tarihinde Kütahya’da doğdu. Toplumsal medyada bilinen ismi ile Danla Bilic, makyaj içerikli görüntüleri ve vlogları ile tanınan Türk internet ünlüsü. Aktepe’nin İnternet üzerindeki hareketleri birinci olarak Twitter’da yaptığı paylaşımlar ile dikkat çekti. Daha sonra makyaj içerikli bir YouTube kanalı açan Aktepe’nin kanalı kısa müddette büyük ölçüde abone artışı gösterdi. İlerleyen vakitlerde vlog çeşidindeki görüntüler da yüklemeye başlayan Aktepe, müzikçiler, modeller ve başka İnternet ünlüleri ile ortak yayımlar yaptı ve çeşitli televizyon programlarına da iştirak gösterdi. Mesleği boyunca Aktepe’nin davranışlarının bir kısmı tenkide tabi tutuldu ve kimi şahıs ve kurumlar tarafından hakkında tüzel süreç başlatıldı.

Çerkes asıllı olan Aktepe, İnternet’te kullanacağı ismi seçerken, ismini daima Danla halinde yanlış yazmasından ötürü Danla olduğunu, Bilic kısmının ise Beşiktaş’ın eski teknik yöneticisi Slaven Bilic’e hayranı olduğu için seçtiğini açıklamıştır.Temmuz 2020 prestijiyle Aktepe, YouTube kanalında 2,8 milyon, Instagram’da ise 5,8 milyon takipçiye sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.