Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşuyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasından satır başları şöyle:

AK Parti ve Cumhur İttifakı olarak önümüzdeki devirde de eser ve hizmet siyasetimizle yolumuza kararlılıkla devam edecek, ülkemizi gayeleriyle buluşturmayı sürdüreceğiz.

Bizim için 2023 bir final değil, büyük ve güçlü Türkiye maksadı için yeni bir milat, yeni bir başlangıç olacaktır. AK Parti’nin kazandığı her seçim bu türlü bir başlangıçtır. Ülkenin ve milletin hayrına tek iş yapmayan karikatür tiplerin hamasetinin giderek arttığını görüyoruz. 2023’te hepsinin maskeleriniz düşürecek, onları siyaset arşivinin tozlu raflarına havale edeceğiz.

Rize-Artvin Havalimanı, 1915 Çanakkale Köprüsü üzere bu yıl hayata geçirdiğimiz dev projelerden biridir. Azerbaycan Devlet Lideri Aliyev’e ve Cumhur İttifakı’nın başka ortakları sayın Bahçeli’ye, sayın Destici’ye, tüm milletimize o heyecanı bizimle paylaştıkları için teşekkür ediyorum. İftihar verici bir eser değil mi? Dünyada deniz üzerinde 5 havalimanı var, 2’si bizim ülkemizde. Her ne kadar birtakım gafiller bu havalimanına bile kulp takmaya kalkmışsa da biz açılış merasiminde milletimizin heyecanını gördük. Resmi sayı olarak o gün 70 bin kişinin katıldığı bu türlü bir açılış bizler için ayrıyeten gurur verici oldu.

CHP İstanbul Vilayet Lideri hakkındaki yargı kararının akabinde bize yönelik hakaret ve iftira kampanyası başlattılar. Ettikleri her kem kelamın, attıkları adımların hesaplarını vereceklerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.