Colleen Hoover’ın aşk, ihanet ve müziklerle örülü romanı: Tahminen Bir Gün

New York Times çoksatanlar listesinin yıldızlarından Colleen Hoover’ın romantik,eğlenceli, umutlu ve duygusal romanı Tahminen Bir Gün, Epsilon logosuyla birinci kezTürkçe olarak raflarda! Müziklerin, aşkın ve ihanetin iç içe geçtiği, iniş çıkışlarladolu romanında Hoover, kalbin yaptığı seçimlerin sonuçlarıyla şaşırtıyor.

Belki Bir Gün, müziğe ve sözlere tutkuyla bağlı iki insanın özgün kıssasından çok daha fazlası… Aşkın ve duyularımızın sonlarını zorlayan Sydney ve Ridge’in bütün dürüstlükleriyle yazdıkları tüm müzikleri Griffin Peterson, Colleen Hoover okurları için özel olarak seslendiriyor.

Sıra dışı bir okuma

Sayfa: 408

Kitaptan

Sydney’nin dört dörtlük bir hayatı vardır. Üniversitede sevdiği kısımda okuyordur, ayakları üzerinde durmasını sağlayan bir işe ve büyük bir aşkla bağlı olduğu kusursuz bir erkek arkadaşa sahiptir. Ta ki karşı balkonda gitar çalan gizemli adam Ridge, ona erkek arkadaşının kendisini aldattığını söyleyene kadar…

Karşı konulmaz bir yakınlaşma

Süprizlerle dolu bir müzisyen olan Ridge, Sydney’ye hayatını yine kurması için müziğinin ve meskeninin kapılarını açar ve birlikte müzikler yapmaya başlarlar. Fakat bu müzikal birliktelik hiç hesapta olmayan zorlukları ve karşı konulmaz bir yakınlaşmayı beraberinde getirecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.