Cardano (ADA), Polkadot (DOT) ve RoboApe (RBA): Kripto Çöküşünden Kurtulacaklar mı?

İnsanlar, kripto platformlardaki son daralma ile piyasaların baskı altına girdiğini ve bunun sonucunda değerli ölçüde kıymet kaybettiğini söylüyor. CoinMarketCap’te görülebileceği üzere Bitcoin (BTC) dahil tüm coinler ayı piyasası nedeniyle paha kaybediyor. Kimi yatırımcılar bunu beklerken, düşüş birçokları için sürpriz oldu.

RoboApe (RBA)

CoinMarketCap bilgileri, kripto para piyasalarının süreç hacimlerinde önemli bir düşüşe işaret ediyor. Bu, Terra’nın (LUNA) görünen sabit parasının sabitlenmemesiyle başladı. Lakin analistler, bu durumun süreksiz olduğu ve yatırımcılar için bir satın alma fırsatı yarattığı konusunda hemfikir.

Bu ayı piyasasının parlayan yıldızlarından biri olan RoboApe (RBA), bir göğüs coin olmasına karşın başarılı finansal stratejisiyle dikkat çekiyor. RoboApe (RBA), satış öncesi süreci ve deflasyonist siyaseti sayesinde piyasa hareketlerinden fazla ziyan görmeyen, potansiyel olarak risksiz bir yatırım olarak öne çıkıyor.

RoboApe (RBA) bir göğüs parası olarak planlanmış olsa da, tıpkı vakitte kullanılabilirliğe de odaklanıyor. Ekosistem, staking programı aracılığıyla pasif gelir üretimine müsaade veriyor. Tıpkı halde, staker’ların DAO üzerinde oy hakları vardır.

Altcoin geliştiricileri, e-spor ve NFT koleksiyonlarındaki işbirlikleriyle ekosistemi genişleteceğini belirtiyor. Proje uzun vadede karlı bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Cardano (ADA)

Cardano (ADA), açık kaynaklı bir blok zinciri platformudur. Odak noktası akıllı kontratlar. Projenin ana token’ı ADA olarak biliniyor. Altcoin, ismini 19. yüzyılın ünlü matematikçisi Ada Lovelace’den alıyor. Platform birinci olarak 2015 yılında geliştirildi. 2017 yılında Ethereum’un (ETH) kurucu ortaklarından Charles Hoskinson tarafından başlatıldı. Projeyi İsviçre merkezli Cardano Vakfı yönetiyor. Vakıf, genel kripto para ekosisteminin gelişimi ile ilgilenmektedir. Cardano (ADA) ağının Blockchain geliştiricileri, tokenin 3. jenerasyon kripto para ünitesi olduğunu belirtiyor. Coin, birinci tam olarak merkezi olmayan blok zinciri olma özelliğine sahip. Buna ek olarak platformda Haskell programlama lisanı kullanıldı. Bu programlama lisanı, son derece güçlü bir statik tip güvenlik ve çıkarım sistemine sahiptir. Bu yenilikçi nitelikler, Cardano’nun (ADA) bu ayı piyasasında hayatta kalmasına yardımcı olacak. Düşüşteyken biraz yatırım yapmak makul olabilir.

Polkadot (DOT)

Altcoin birinci olarak 2016 yılında tasarlandı. Bir ICO gerçekleştirerek proje için fon toplayan grup, projeyi 2020 yılında hayata geçirdi. Polkadot (DOT) grubunun geliştirdiği güçlü prohe, 150 milyon dolardan fazla fon topladı. Vakit içinde farklı meselelerle karşılaşılsa da gelişimini sürdüren proje önemli bir yatırımcı kitlesine ulaştı. Bu, altcoinin ayı piyasasında hayatta kalmasının nedenlerinden yalnızca biri.

Polkadot (DOT) ekosistemi, her bir blok zincirinin birbirine bağlanmasına müsaade veren bir yapıya sahiptir. Polkadot (DOT) röle zincirinde farklı ağların adresleri denetim edilir, sistem bu adresleri algoritma üzerinde standart bir form alarak tanır. Bu özellik, Polkadot (DOT) ağının yüksek fonksiyonellik ile çalışmasını sağlar. Tıpkı vakitte altcoinin ağına bağlı her proje kendi algoritmasını kullanmakta özgürdür.

Coin piyasasının çöküşü altcoinlerin bedelini olumsuz etkilemiş olsa da, RoboApe (RBA) hala düzgün bir finansal fırsat sunuyor. Cardano (ADA) ve Polkadot (DOT) projelerinin ikisi de umut verici, fakat gelecekleriyle ilgili hala çok fazla belirsizlik var. İlerlemelerini izleyeceğiz ve yeni bilgiler ortaya çıktıkça aktüel tahliller sağlayacağız.

Presale’e katılın: presale.roboape.io/register

Web sitesi: roboape.io

Telegram: https://t.me/ROBOAPE_OFFICIAL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.