Aydemir Akbaş: Yanlış anlaşıldım

Kendisi üzere oyuncu olan Beyhan Benek ile iki kere boşanıp, üç sefer evlenen Aydemir Akbaş, “Allah geçinden versin fakat eşim Beyhan olmazsa 20’lik alırım. Lazımsa neden almayayım.‘20’ dedim ona takılmayın, 30-40 olur fark etmez. O denli bir durum benim yaşama isteğimi arttıracak. Genç biriyle evlensem 86 yaşında hayata bağlanırım” şeklinde konuşmuştu.

Doktora gitti

Önceki gün Etiler’de görüntülenen Aydemir Akbaş, hekim denetimine gittiğini ve kansız çıktığını söyledi. Akbaş, “Kan düzeyim çok düşükmüş, bol bol proteinde almam gerekiyor. O yüzden yeterli besleniyorum bu aralar” dedi.

“Üzerine gül koklamam”

‘Eşim ölürse 20’lik birini alırım’ sözleri hatırlatılan Aydemir Akbaş, “Bakın benim eşim hasta şu an o gün röportaj yapanlar da beni anlamadı. Ben Beyhan’ın üzerine gül koklar mıyım? Bunu aklınız alıyor mu? O gün telefon açsam eşime ‘Helal olsun Aydemir’e’ sıkıntısı. Ben karımla üç kez evlendim. Beni tanımayan beşerler yorum yapıyor.

“Bize bakacak birini istiyorum”

Hayatımda almam! Ben bayanı hizmetçi olarak, bize bakması için alırım demek istedim. Ben 70’lik bayan alacağım, bırak bize bakmayı kahve getiremez daha. Eee ben bize baksın diye yardımcı bakacağım.

Ondan sonra meskende birbirimize bakarız artık. 20’lik olur 40’lık olur. Karımla benim hayatımı kolaylaştıracak, bize bakacak birini istiyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.