78’lik Sevim Emre’nin Gençlik Pozuna Demet Akalın’dan Tuhaf Benzetme! Ağzını Hissesini Aldı

Orhan Gencebay ile 48 yıldır evli olan Sevim Emre, toplumsal medya hesabından gençliğine dair bir fotoğraf paylaştı. Mayolu halini paylaşan Emre’ye beğeni ve yorum yağmuru yapılırken, paylaşıma yorum yapanlar ortasında popçu Demet Akalın da vardı. Demet Akalın o denli bir yorum yaptı ki bakın Sevim Emre ne cevap verdi? İşte Sevim Emre’nin o paylaşımı.

KÜLOTLU ÇORAP ÜZERİNE MAYO PAYLAŞIMI

78 yaşındaki Sevim Emre Instagram hesabından gençlik yıllara ilişkin bir karesini sevenleri ile paylaştı. Şimdi 20 yaşlarında olduğu belirten fotoğrafta mayo ile poz veren Emre hoşluğu ile herkesi büyüledi. Gençliğinde modellere taş çıkaran Sevim Emre, mayolu pozunu toplumsal medya hesabından yayınladı. Paylaşıma binlerce beğeni ve yorum geldi. Sanat topluluğundan da hoş reaksiyonlar alan Sevim Emre’ye Demet Akalın tuhaf bir benzetme yaptı.

GÜZELLİĞİ İLE HERKESİ BÜYÜLEDİ

Sanatçı Orhan Gencebay ile 48 yıldır memnun bir evlilik sürdüren Sevim Emre, 78 yaşında olmasına karşın hoşluğu ve zerafetiyle dikkat çekmeye devam ediyor. Orhan Gencebay ile hayat arkadaşı olan Emre, gençlik periyotlarından bir kara paylaştı. Mayolu ve siyah saçlı hali ile o periyotlar poz veren Sevim Emre, toplumsal medya hesabından sevenleri için yayınladı. 78 yaşındaki Emre’nin fotoğrafına yorum yapanlar ortasında ünlü sanatçı Demet Akalın da vardı. Akalın, herkesi şaşırtan bir yorum yaptı. Mayolu pozuna beğeniler yağan Sevim Emre’yi Aleyna Tilki’ye benzetti.

GENÇLİK FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

Orhan Gencebay ile uzun yıllardır bir arada olan ve Sevim Emre, toplumsal medya hesabını faal kullanan isimler ortasında. Mayolu fotoğrafını paylaşan Sevim Emre’ye Demet Akalın o denli bir yorum yaptı ki Emre yeniden kibarlığı ile karşılık verdi. Emre’nin mayolu gençlik fotoğrafını görenler ise şaşkınlıklarını gizleyemedi. Hayatına dair daima kimi paylaşımlar yağan Sevim Emre 20 yaşların ilişkin bir karesini albümden çıkarıp takipçileriyle paylaştı.

DEMET AKALIN, ALEYNA TİLKİ’YE BENZETTİ

Sevim Emre, külotlu çorabının üzerine giydiği çizgili mayosuyla yıllar evvel verdiği pozu yayınladı. Çok sayıda yorum alan Emre’ye Demet Akalın da yorum yazdı. Akalın, Emre’nin karesine “Aleyna sandım” yazdı. Bunun üzerine Sevim Emre ise, “Demetçm çok tatlısın” karşılığını verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.